ReferenceMgr. Eva Jeklová


Dlouhodobě jsem trpěla bolestí zad a silná bolest přecházela až do pravé nohy, což mě omezovalo v chůzi. Rehabilitace měly jen minimální efekt.Když jsem se dozvěděla o novém způsobu cvičení dr.Alfena, s nadějí jsem kůru absolvovala, protože mi hrozila operace páteře. Výsledek bych označila slovem ZÁZRAK! Už v průběhu cvičebního cyklu bolesti postupně ustupovaly. Po ukončení kůry bolesti zcela odezněly, opět mohu bez obav chodit. K celé úspěšné terapii ovšem přispěla velkou měrou celková atmosféra a pohoda při cvičení a nevšední profesionální a současně příjemný přístup obou skvělých terapeutů M. Kusého a M. Panzenbergerové. Patří jim můj velký dík.

Ivana Bednářová


Již od mládí jsem trpěla silnými migrénami a asi posledních 15 let silnými bolestmi beder. Rozhodla jsem se pro tuto terapii, během níž mi navíc lékař diagnostikoval Bechtěrevovu nemoc, která se po terapii stabilizovala, bolesti ustoupily a pohyblivost páteře se zlepšila. Navíc velmi časté a silné migrény zmizely, objeví se zhruba jednou měsíčně a po dlouhé době nemusím brát žádné léky. S výsledkem terapie jsem spokojena, velmi mi pomohla.

Dana Kadlecová


Měla jsem silné bolesti zad, které mne omezovaly v pohybu, problémy mi dělala i delší chůze a trpěla jsem silnými závratěmi. Po terapii se cítím mnohem lépe, můj stav se zlepšil o 80 - 90%, zůstaly jen mírné závratě. Radost mi dělá, že zvládnu delší procházky a práci na zahrádce.

Jaroslav Benkovič


Několik měsíců mě trápily bolesti krční páteře , které se neustále zvětšovaly. Posledni dobou se bolest rozšířila i do pravého ramene a začala mi brnět celá ruka.Na doporučení lékaře, jsem absolvoval tréninkovou  terapii z jejíž výsledkem jsem velmi spokojen. Bolesti, které mě trápily zmizely a v oblasti krční páteře a ramen došlo k uvolnění zatuhnutých svalů. Zmizelo rovněž trpnutí a brnění paže.

Kontaktujte nás!


Provozní doba Po-Pá 8.00 – 20.00 hod!

Po odesláni budete kontaktováni pracovníky Shania Medical.!

Ostrava-Martinov

Medic-Office
Dubová 3322/4
723 00 Ostrava-Martinov

Telefon: +420 605 973 565
Email: ostrava@dr-alfen.czUkázat na mapě

Havířov-Šumbark

Léčebné Centrum
Kochova 1227/2
736 01 Havířov-Šumbark

Telefon: +420 597 578 244
Telefon: +420 797 606 264
Email: havirov@dr-alfen.cz


Ukázat na mapě